Vitamiin K2 100mcg 50kaps, Terranova (Vegan)

Kõige bioaktiivsem K-vitamiin turul MenaQ7® kikerhernestest koos taimse D3-vitamiiniga. D3- ja K2-vitamiin toimivad kehas sünergiliselt.­­­

Toode sisaldab piisavas koguses K2-vitamiini kaltsiumi nõuetekohaseks kasutamiseks. Toote MCT-õli toetab D3- ja K2-vitamiinide imendumist.

Taimepõhine D3-vitamiin on valmistatud spetsiaalsest suure D3-vitamiini sisaldusega samblike sordist. Magnifood Complexi taimed ja maitsetaimed ning stabiliseeritud riisikliid suurendavad D3 ja K2 vitamiinide imendumist ja biosaadavust.

D3-vitamiini tunnustatud tervisealased väited:

  • soodustab kaltsiumi ja fosfori normaalset imendumist/kasutamist
  • soodustab normaalset vere kaltsiumisisaldust
  • soodustab luude normaalset säilimist
  • soodustab lihaste normaaltalitluse säilimist
  • soodustab hammaste normaalset säilimist
  • soodustab immuunsussüsteemi normaalset toimimist
  • osaleb rakkude jagunemisprotsessis

K-vitamiini tunnustatud tervisealased väited:

  • soodustab vere normaalset hüübimist
  • soodustab luude normaalset säilimist

Stabiliseeritud riisiklii (SRK) – Stabiliseeritud riisiklii sisaldab palju kasulikke ühendeid, nagu beetaglükaanid, tokotrienoolid, fütosteroolid, vitamiinid, mikroelemendid, karotenoidid, ubikinoon, alfa-lipoehape ja paljud teised ühendid.

Kõrvitsaseeme – Kõrvitsaseemned on hea tsingi allikas ja sisaldavad ka vaske, mis on oluline organismi enda antioksüdantide süsteemi struktuurielement. Vase ja tsingi tasakaal on oluline organismi heaolule.

Shitake – Shitake-seene võimalikku terapeutilist toimet on seostatud lentinaaniga, mis kuulub seal leiduvate polüsahhariidide rühma. Shitake on ka üks parimaid L-ergotioneiini allikaid. Samuti on uuritud seenes sisalduva erütadiini võimalikku mõju, kuna sellel on positiivne mõju südame-veresoonkonna tervisele.

Petersell – Petersell on väga hea B-vitamiinide allikas. See sisaldab ka rohkesti abiaineid, mis on vajalikud B-vitamiinide ainevahetuses, näiteks kaaliumi, magneesiumi, C-vitamiini ja rauda. Neid abiaineid on vaja koos vitamiin B12-ga hemoglobiini moodustamiseks ning närvisüsteemi ja energiaainevahetuse abiainetena. Peterselli on traditsiooniliselt kasutatud neerude ja kuseteede puhastamiseks ja tugevdamiseks. Samuti on see rikas klorofülli poolest, mis toetab seedetrakti ja selle bakteritüve tervist.

Lehtkapsas – Lehtkapsas on hea karotenoidide ja oluliste väävlit sisaldavate antioksüdantide (sulforafaan ja indool-3-karbinool) allikas. Uuringud näitavad, et need ühendid kõrvaldavad elunditest toksiinid, mis teadaolevalt on maksale kahjulikud.

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.

Vitamiin K2 100µg Kompleks                                                         
Toidulisand
50 kapsl. – netokogus 30g

Koostisosad:  MAGNIFOOD KOMPLEKS: külmkuivatatud lehtkapsas (Brassica oleracea var acephala), petersell (Petroselinum crispum), külmkuivatatud spinat (Spinacia oleracea), külmkuivatatud koriandri lehed  (Coriandrum sativum); mahuaine hüdroksüpropüülmetüültselluloos; MCT pulber (keskmise ahelaga triglütseriidid), Vitamiin K2 (MenaQ7®  kikerhernest / Cicer arietinum)

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: 
MAGNIFOOD KOMPLEKS – 400mg
Lehtkapsas – 150mg
Petersell – 100mg
Spinat – 100mg
Koriander – 50mg
MCT pulber – 50mg
Vitamiin K2 – 100 µg/133*
* % päevasest võrdluskogusest (%NRV – Nutritional Reference Value)
Soovituslik päevane kogus: 1 kapsel päevas koos toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana!
Säilitada jahedas ja kuivas kohas. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.
Sobib taimetoitlastele ja veganitele.
Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga.

Parim enne: vt pakendilt.
Partii nr: vt pakendilt

Tootja: Terranova Nutrition, Harrow, UK, HA1 1SL
Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ, Tähe tn 85-3, 50107, Tartu, Eesti.
www.eliksiir.ee

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!

Leave a Reply