Terranova Propeptaas I-R-C Complex, 50 kaps.

Terranova Propeptaas I-R-C  on tugev sünergiline ensüümpreparaat, mis tasakaalustab mitmeid erinevaid põletikulisi nähtusi.

Serrapeptaas on looduslikult esinev valke lõhustav proteolüütiline ensüüm. Serrapeptaas on võimeline lõhustama organismi surnud kudesid, nagu verehüübeid, tsüste ja arterite siseseintel olevaid naaste. Terranova Magnifood Complexi taimed ja ravimtaimed tugevdavad serrapeptaasi kasulikku mõju.

Annus: Üks kapsel 1-2 korda päevas tühja kõhuga toidukordade vahel. Ei soovitata rasedatele.

Toitumisalane teave, 1 taimekapsel:

MAGNIFOOD COMPLEX 225 mg
Nõgeseleht (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 100 mg
Humala emasõied (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Bacopa monnieri (terve taim) 50 mg
Rosmariinileht (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 25 mg
Peptidaas/ Proteaasi Complex 20.000 U
Serrazimes®* 33 mg
Resveratrool 10 mg

*Serrazimes®proteolüütiline ensüümiühend, mis on eraldatud Aspergillus oryzae ja Aspergillus melleus seenest.

EI SISALDA LISA- JA SÄILITUSAINEID, NISU, GLUTEENI, SOJA, PÄRMI, PIIMA KOOSTISOSI VÕI SUHKRUT. SOBIB TAIMETOITLASTELE JA VEGANITELE.

Nõgese leht – Traditsiooniliselt on nõgese lehti kasutatud muu hulgas põletike alandamiseks liigestes ja hingamisteedes. Nõgeselehe koostisained võivad suurendada ka hea kolesterooli (HDL) taset organismis. Mõned nõgeses leiduvad ained on kasulikud tugikudede ja veresoonte struktuurile.

Humala emasõied – Humala emasõites sisalduvatel ainetel on kahjulikke põletikulisi ensüüme, eriti COX-2 pärssiv mõju.

Bacopa monnieri – Bacopa monnieri-taime koostisosadel on kasulik mõju ajutegevusele ja lisaks pärsib see COX-2 põletikulise ensüümi ja lipoksügenaasi aktiivsust. Taime antioksüdantsest toimest võib olla kasu nt südameprobleemide korral. Seda taime kasutatakse Ayurveda meditsiinis hingamisteede tervise toetamiseks.

Rosmariini leht – Ka rosmariini lehtedel on põletikulist ensüümi COX-2 pärssiv toime. Tänu terapeutilistele lenduvatele ühenditele saab rosmariini kasutada sinusprobleemide leevendamiseks. Rosmariin sisaldab väga tõhusaid antioksüdante, mis toetavad südame tervist.

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!

Leave a Reply