Pantoteenhape 250mg 50 kaps, Terranova (Vegan)

Pantoteenhape on oluline vitamiin nii organismi stressivastasuseks kui ka stressihormoonide tootmiseks. Seda on vaja ka lipiidide ainevahetuseks, närvisüsteemile, ajutalitluseks ja juuste heaolule. Pantoteenhape muundatakse organismis bioaktiivseks pantetiiniks, et see saaks oma ülesannet korralikult täita.

Terranova Pantoteenihappo 250 mg Complex sisaldab pantoteenhapet ja selle bioaktiivset vormi pantetiini vahekorras 4: 1.

Magnifood-taimekombinatsioon sisaldab riisikliisid, mis on rikkad magneesiumi ja B-vitamiini poolest, samuti kibuvitsamarju, mis sisaldavad C-vitamiini. Need taimed ja maitsetaimed suurendavad pantoteenhappe kasutamist kehas ja pakuvad stressi tasakaalustavaid toitaineid. Roheline kaeraseeme ja tulsi toetavad stressis keha ja vaimu.

Pantoteenhappe tunnustatud tervisealased väited:

  • soodustab normaalset energiaainevahetust
  • soodustab steroidhormoonide, D-vitamiini ja mõne neurotransmitteri normaalset sünteesi ja ainevahetust
  • aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • soodustab normaalset vaimset sooritusvõimet

 

Stabilseeritud riisiklii (SRK) – Stabiliseeritud riisiklii sisaldab palju kasulikke ühendeid, nagu beetaglükaanid, tokotrienoolid, fütosteroolid, vitamiinid, mikroelemendid, karotenoidid, ubikinoon, alfa-lipoehape ja paljud teised ühendid.

Kibuvitsamari – Kuna kibuvitsamarjad sisaldavad 100 korda rohkem C-vitamiini kui apelsin, on nad looduses üks parimaid C-vitamiini allikaid. Kibuvitsamarjad sisaldavad ka C-vitamiini täiendavaid antioksüdatiivseid polüfenoole, nagu antotsüaanid ja proantotsüanidiinid, samuti mitmeid karotenoide.

Roheline kaeraseeme (Avena sativa) – Rohelised kaeraseemned sisaldavad mh B-vitamiine, millel on närvisüsteemu tugevdav mõju. Koos magneesiumiga avaldavad need ained sünergilist mõju närvisüsteemile.

Püha basiilik (tulsi) – Tulsi on India maitsetaim, mis on suguluses Euroopa aedades kasvatatava basiilikuga. Sellel võivad olla kasulikud omadused veresuhkrule ja vererõhule ning stressiga toimetulemiseks.

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.

Pantoteenhape kompleks 250 mg
Toidulisand
50 kapslit

Koostisosad: Magnifood kompleks milles:
Stabiliseeritud riisikliid, kibuvitsamarjad (Rosa canina), külmkuivatatud rohelised kaeraseemned ( Avena sativa), külmkuivatatud püha basiilik (Ocimum tenuiflorum), pantoteenhape (d-kaltsiumpantotenaat ja pantetiin), mahuaine  hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: 
Magnifood kompleks – 350 mg
Stabiliseeritud riisikliid – 150 mg
Kibuvitsamarjad – 100 mg
Külmkuivatatud rohelised kaeraseemned – 75 mg
Külmkuivatatud püha basiilik – 25 mg
Pantoteenhape – 250 mg (d-kaltsiumpantotenaat 200 mg ja pantetiin 50 mg) /4167*
* % päevasest võrdluskogusest (%NRV – Nutritional Reference Value)

Kasutamine: 1 kapsel päevas toidukorra ajal või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana!
Hoida toodet jahedas, kuivas, lastele kättesaamatus kohas.

Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne toote kasutamist tervisespetsialistiga.

Lisaainetevaba.
Sobib nii taimetoitlastele kui veganitele.

Parim enne ja partii nr vt pakendilt

Tootja : Terranova Nutrition, Harrow, UK, HA1 1SL
Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ  Tähe t 85-3, 50107, Tartu.
www.eliksiir.ee

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!

Leave a Reply