Terranova Nõgesejuure, lükopeeni ja tsinki complex 50 kaps.

Toode sisaldab mitmekesist taimede kompleksi, lükopeeni ja tsinki, mis on mõeldud toetama eesnäärme tervist ning ennetama eesnäärme hüpertroofiat. Tsinki on vaja nii olulise meessuguhormooni testosterooni   tootmiseks, spermatosoidide tervise jaoks kui ka libiido kõrgel hoidmiseks. Nõgesejuur aitab tõsta testosterooni taset.

Annustamine: 2 kapslit päevas koos toiduga.

Toitumisalane teave, 2 köögiviljakapslit:

MAGNIFOOD COMPLEX 900 mg
Nõgese juur [Urtica dioica] 250 mg
Rohelise kaera [Avena sativa] seemned 200 mg
Kõrvitsaseemne pulber[Cucurbita pepo] 100 mg
Viigikaktuse õis [Opuntia Ficus-indica] 100 mg
Stabiliseeritud riiskliiõli 100 mg
Peterselli leht [Petroselinum crispum] 50 mg
Acai marja jahu [Euterpe oleracea] 25 mg
Vesikress [Nasturtium officinale] 25 mg
Astelpaju mari ja leht [Hippophae rhamnoides] 25 mg
Peenmaisi pulber [Zea mays] 25 mg
Lükopeen (tomatist) 15 mg
Tsink (bisglütsinaat) 15 mg
Lehise arabinogalaktaan 2,75 mg
Lehise arabinogalaktaan (Larix occidentalis) 5,5 mg
Seleen (selenometioon) 50 µg

EI SISALDA LISA- JA SÄILITUSAINEID, NISU, GLUTEENI, SOJA, PÄRMI, PIIMA KOOSTISOSI VÕI SUHKRUT. SOBIB TAIMETOITLASTELE JA VEGANITELE.

Nõgesejuur
Uuringud on tõstnud esile nõgesejuure potentsiaalset väärtust eesnäärmega seotud probleemide lahendamisel. Kuigi on erinevaid põhjuseid, miks nõgesejuur võib eesnäärmetalitlust toetada, on tõsiseimad tõendeid viidanud selle pärssivale mõjule rakkude liigse dihüdrotestosterooni (DHT) sidumisel. Nõges on ka tulvil erinevaid toitaineid, mis on seotud eesnäärme terve funktsioneerimise ja hormonaalse tasakaaluga.

Avena Sativa (rohelise kaera seemned)
Kaeraseemned on ajalooliselt olnud hinnatud kui ühed väärtuslikumad mehe tervist tugevdavad toonikud, selle põhjuseks on kahtlemata muu seas suur tsingi sisaldus (mis takistab testosterooni muundumist dihüdrotestosterooniks). Kaeraseemned sisaldavad ka mitmeid fütotoitaineid, mis võivad toetada eesnääret ja mehe tervist üldisemalt.

Kõrvitsaseemned
Kõrvitsaseemned on suure tsingi ja vase sisaldusega, aidates organismis säilitada õiget tsingi tasakaalu. Seemned sisaldavad ka rasvhappeid, mis täiendavad tsingi rolli tervisliku eesnäärmekoe toetamisel.

Viigikaktuse lill
Liigne ensüümide 5-alfa-reduktaas ja aromataas aktiivsus on eesnäärme tervisele halva mõjuga. Kaktuseliikide olulisust eesnäärme talitluse toetamisel on kinnitanud mitmed uuringud, mis viitavad kaktuseliikide pärssivale mõjule ensüümide aktiivsuses. Veel üheks väärtuslikuks mehhanismiks on selle lille võime pärssida lipiidide peroksüdatsiooni.

Stabiliseeritud riisikliid (SRB)
SRB on ehk kõige tugevamaks eesnääret toetavate omadustega taimse sterooli – loodusliku betasitosterooli allikaks.

Peterselli leht
Lisaks selle ajaloolisele kasutusele toonikuna kuseteede jaoks, leidub petersellis ka hulgaliselt kaitsvaid flavonoide, eriti apigeniini, mis on olnud suure teadusliku uudishimu subjektiks seoses oma rolliga eesnäärme toetamisel.

Maisi peenjahu
Nii nagu peterselli, on ka maisi peenjahu ajalooliselt kasutatud kuseteede tervise tagamiseks. Kuigi suur kogus taime mõjust on seotud maisihappega, leidub selles ka palju muid aineid, mis võivad toetada näärmete talitlust.

Acai mari
Acai marjad on heaks mikrotoitainete allikaks, aidates säilitada eesnäärme tervislikku funktsioneerimist. Marjades leidub näiteks tsinki ja E-vitamiini. Siiski on veelgi olulisemaks see, et acai marjas leidub kõrges kontsentratsioonis taimseid steroole ja lai valik antioksüdeerivate omadustega flavonoide ja karotenoide.

Vesikress
Vesikressis leiduvad glükosinulaadiühendid on teadusliku tähelepanu alla sattunud seoses eesnäärme tugevdamisega. See supertoit sisaldab hulgaliselt võimsaid, kaitsvaid antioksüdeerivate omadustega flavonoide ja karotenoide.

Astelpaju mari ja leht
Arvukad astelpaju koostisosad on teaduslikult tõestatud omadustega, mis toetavad eesnäärme talitlust. Karotenoid lükopeen, mitut tüüpi antioksüdeerivaid flavonoide, oomega-3 rasvhapped ja C- ning E-vitamiinid on kõige tähelepanuväärsemateks näideteks.

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiiristvajuta siia! 

Leave a Reply