Terranova Living Wellbeing Super-Blend, 50 g (pulber)

Terranova Living Wellbeing on mõeldud tõstma üldist heaolu, suurendama energiataset, parandama naha tervist ja välimust. Tootes on rohkelt naha- ja keharakke kaitsvaid antioksüdante, rasvhappeid ja valke. Koostis on tugevalt sünergiline.

Vihje: Living Wellbeingist saab näiteks suurepärase hommikujoogi!

Annus: ¼ tl (umbes 1,25 g) 1-3 korda päevas koos toiduga. Segage vee, mahla või smuutiga.

Toitainete sisaldus, 1/4 tl (1,25 g):

MAGNIFOOD COMPLEX 1245 mg
Spirulina 200 mg
Odraorase ulber 170 mg
Põldmurakas (värskelt külmkuivatatud) 150 mg
Peedimahl ja lehed (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 100 mg
Stabiliseeritud riisikliiõli 100 mg
Lutsern (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Astelpaju marjad ja lehed (värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Acai marjad (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Võilillelehed (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Vesikress (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Spinat(orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Lehtkapsas (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Must vaarikas (värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Nisuorase mahl (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 25 mg
Kurkumi juur (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 25 mg
Granaatõuna seemned 25 mg
Reishi (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 25 mg
Shiitake (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 25 mg
Lehise arabinogalaktaan 5,5 mg

EI SISALDA LISA- JA SÄILITUSAINEID, NISU, GLUTEENI, SOJA, PÄRMI, PIIMA KOOSTISOSI VÕI SUHKRUT. SOBIB TAIMETOITLASTELE JA VEGANITELE.

Spirulina – Spirulina vetikas on üks looduse rikkamaid taimsete pigmentide (klorofüll, karotenoidid, fükotsüaniin) allikaid. See sisaldab hästi lõhustuvaid valke (üle 55%), vitamiine, mikroelemente, rasvhappeid ja tõhusaid antioksüdante nagu superoksiiddismutaas (SOD).

Odraoras – Odraoras sisaldab rikkalikult klorofülli ja karotenoidpigmente, hästi seeduvaid valke (30%), kiudaineid, vitamiine, mineraalaineid ja mitmed olulisi ensüüme, nagu SOD.

Põldmurakas – Põldmuraka ORAC-indeks (võime siduda vabu hapnikuradikaale) on väga kõrge. See on rikas antotsüaniin-flavonoidide ja oluliste karotenoidide (kseaksantiin, luteiin, beetakaroteen ja krüptoksantiin) poolest.

Peedimahl ja lehed – Peet sisaldab mitut erinevat B-rühma vitamiini (eriti foolhapet), C-vitamiini, kaaliumi, rauda, tsinki, magneesiumi, vaske ja olulist metüülrühmade doonorit betaiini, millel on tähtis roll maksa metabolismis. Peedi rohelised osad sisaldavad kõrge kontsentratsiooniga karotenoide, eriti luteiini ja kseaksantiini.

Stabiliseeritud riisikliiõli (SRL) – SRL sisaldab rohkesti E-vitamiini ja selle derivaate, nagu tokoferoole ja tokotrienoole ning samuti B-rühma vitamiine, kiudaineid, asendamatuid rasvhappeid, mikroelemente ja üle 100 erinevat tüüpi antioksüdandi, nagu alfalipohape, koensüüm Q10, karotenoide, SOD-ensüümi, katalaasi ja peroksüdaasi.

Astelpaju marjad ja lehed – Astelpaju on üks parimaid E-vitamiini ja selle derivaatide (tokoferoolide ja tokotrienoolide) allikaid. Lisaks sisaldab see palju C-vitamiini ja erinevaid taimseid pigmente (flavonoide ja karotenoide). Astelpaju sisaldab ka haruldast omega-7 rasvhapet, millel on tõestatud terapeutiline toime, sealhulgas naha tervisele.

Acai marjad – Acai ORAC-indeks (võime siduda vabu hapnikuradikaale) on oluliselt kõrgem kui paljudel teistel marjadel. Need on rikkad E-vitamiini, antotsüaniini-flavonoidide, koensüüm Q10 ja paljude teiste antioksüdantide poolest. Acai marjades on ka suures koguses kiudaineid ja rasvhappeid.

Võilillelehed – Võilillelehed on üks toitaineterikkamaid taimi looduses, need sisaldavad palju vitamiine, mikroelemente, karotenoide ja mitmeid tervisele kasulikke fütotoitaineid. Need toetavad eriti maksa tervist ja mürgitustamist (detoksikatsiooni).

Vesikress – Vesikress sisaldab karotenoide, flavonoide, glükosinolaate (mis muudetakse organismis isotiotsüanaatideks), beetakaroteeni, C-vitamiini, foolhapet, K-vitamiini, kaltsiumi ja rauda.

Spinat – Spinat on suurepärane karotenoidide (eriti luteiini ja kseaksantiini) allikas. Lisaks sisaldab see K- ja C-vitamiini, foolhapet ja rauda.

Lehtkapsas – Lehtkapsas sisaldab rikkalikult väävlit sisaldavaid antioksüdante, nagu sulforafaani ja indool-3-karbinooli. Uuringud näitavad, et need ühendid vabastavad keha toksiinidest, mis on teadaolevalt kahjulikud maksale.

Must vaarikas – Musta vaarika marjade ORAC-indeks on väga kõrge. Selles sisalduvad antioksüdantsed flavonoidid ja karotenoidid on eriti tõhusad. Marjades on ka rohkesti luteiini ja alfa-karoteeni.

Nisuorase mahl – Nisuoras sisaldab rohkesti klorofülli, karotenoide, vitamiine, mikroelemente. Eriti palju sisaldab see keha kaitsvaid ensüüme nagu superoksiiddismutaas (SOD).

Kurkumi juur – Kurkumis sisalduvatel kurkuminoidühenditel on tugev antioksüdantne mõju, mis võib takistada vabade radikaalide kahjulikku mõju maksas. Kurkuminoidid pärsivad põletikku soodustava NF-kappa beetafaktori moodustumist, mis on üks kõige olulisem kahjustaja krooniliste infektsioonide korral.

Granaatõuna seemned – Selle vilja seemned sisaldavad eriti palju antioksüdantseid ühendeid nagu punikalagiine, antotsüanosiide, katekiine ja karotenoide, millel on väga kõrge ORAC-indeks (võime siduda vabu hapnikuradikaale).

Reishi – Reishit nimetatakse mõnikord „surematuse seeneks”. Seda on uuritud muu hulgas seoses südame-veresoonkonna, immuunsüsteemi ja maksa tervisega.

Shiitake – Shiitake-seene enamik ravitoimeid seondub selles leiduva polüsahhariidide rühma kuuluva lentinaaniga. Shiitake on ka üks parimaid L-ergotioneiini allikaid, mis on tugev antioksüdant. On uuritud ka seenes sisalduvat eritadeniini, kuna sellel on positiivne mõju südame-veresoonkonna tervisele.

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!