Hyaluronic Acid Complex 50 kaps, Terranova 

Hüaluroonhapet leidub inimorganismis looduslikult, eriti silmades ja liigestes. Hüaluroonhape on oluline, vett siduv molekul organismi sidekudedes ja võib mh aidata kuivsilmsuse korral ja leevendab liigesevalu. Traditsiooniliselt on hüaluroonhapet kosmeetikas kasutatud niisutavate ja vananemisvastaste omaduste tõttu.

Terranova Hyaluronihappo Complex sisaldab turul kõige mitmekesisemat hüaluroonhappe kompleksainet, sealhulgas väiksemaid, hõlpsamini imenduvaid väiksemaid molekulaarstruktuure. Siia kuuluvad ka marjad ja taimed, mis soodustavad hüaluroonhappe ärakasutamist organismis, nagu näiteks metsmustikad, kibuvitsamarjad ja nõges.

Sobib kasutada koos Beauty Complexi ja Glucosamine, Boswellia & MSM Complexiga.

Lisateave Terranova Hyaluronihappo Complexi koostisosade kohta

Kibuvitsamari – Kuna kibuvitsamarjad sisaldavad 100 korda rohkem C-vitamiini kui apelsin, on nad looduses üks parimaid C-vitamiini allikaid. C-vitamiin osaleb ka kollageeni normaalses tootmises mh nahas ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Kibuvitsamarjad sisaldavad ka C-vitamiini täiendavaid polüfenoole, nagu antotsüaanid ja proantotsüanidiinid, samuti mitmeid karotenoide.

Kõrvitsaseeme – Kõrvitsaseemned on hea tsingi allikas ja sisaldavad ka vaske, mis on oluline organismi enda antioksüdantide süsteemi struktuurielement. Vase ja tsingi tasakaal on oluline organismi heaolule.

Nõgeseleht – Nõges on kalorisisalduse poolest samane kartuliga ja sisaldab paljusid mineraalaineid, näiteks rauda, kaaliumi, kaltsiumi ja magneesiumi. Selles on ka räni ja rohkelt C-vitamiini. See sisaldab palju rohkem fütotoitaineid kui paljud marjad või spinat.

Põldosi – Põldosja võrsed on rikkad mh räni ja magneesiumi poolest. Lisaks sisaldavad need luustiku tervisele olulisi koostisosi, nagu C-vitamiin ja kaltsium.

Petersell – Petersell on väga hea B-vitamiinide, iseäranis foolhappe allikas. See sisaldab ka mitmeid abiaineid, mis on vajalikud B-vitamiinide (kaaliumi, magneesiumi, C-vitamiini ja raua) toimimises ja ainevahetuses.

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.

Hüaluroonhapet leidub naha, silma klaaskeha, südame ja sidekudede (lihaste, liigeste, kõhrede) koostises.
Hüaluroonhape on liigeseid niisutava sünoviaalvedeliku üks peamisi koostisosi.

Hüaluroonhape 
Toidulisand
50 kapsl, netokaal 26g

Koostisosad: Magnifood kompleks:
Kibuvitsamarja  (Rosa canina) pulber, külmkuivatatud mustikad (Vaccinium myrtillus), külmkuivatatud nõgeselehed (Urtica dioica), külmkuivatatud
põldosja võrsed (Equisetum arvense), külmkuivatatud petersellilehed (Petroselinum crispum) 

Hüaluroonhape (naatriumhüaluronaat), mahuaine hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Päevane annus (1-2 kapslit) sisaldab:
Magnifood kompleks – 325-650g
millest:
Kibuvitsamarjad (Rosa canina) – 75-150mg
Mustikad (Vaccinium myrtillus)  – 75-150mg
Nõgeselehed (Urtica dioica)  75-150mg
Põldosja võrsed (Equisetum arvense) –  50-100mg
Petersellilehed (Petroselinum crispum) – 50-100mg

Hüaluroonhape  – 100-200mg

Kasutamine: 1-2 kapslit päevas toidukorra ajal. Soovituslikku annus mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.
Säilitada kuivas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Raseduse või imetamise korral konsulteerige enne toote tarbimist tervisespetsialistiga.
Ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote tarbimist tervisespetsialistiga.

Parim enne ja pakendi nr vt pakendilt

Tootja: Terranova Nutrition, Harrow, UK
Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ, Tähe t 85-3, 50107, Tartu
www.eliksiir.ee

 

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!

Leave a Reply