Terranova Green Purity Super-Blend, 40 g (pulber)

Terranova Green Purity Super-Blend on suurepärane viis alustada organismi puhastamist jääkainetest, raskemetallidest ja keskkonnamürkidest. Samal ajal tugevdab see organismi enda loomulikke puhastus- ja kaitsemehhanisme. Oma pehme toime tõttu sobib see ka pidevaks kasutamiseks.

See puhastav supertoit-pulber sisaldab palju maksa ja soolestikku toetavaid ning keha aluselisust edendavaid orgaanilisi taimi ja ravimtaimi nagu võilillelehed, vesikress, lehtkapsas, petersell, peet, nõges, kurkum, koriandrilehed ja nisuorase mahl.

Vihje: koos Terranova Võilille, Artišoki & Tsüsteiiniga moodustab Green Purity Super-Blend tõelise puhastumise laengu!

Annus: ½ teelusikatäit (2,5 g) 1-2 korda päevas koos toiduga. Segage vee, mahla või smuutiga.

Toitumisalane teave: ½ teelusikatäit (umbes 2,5 g):

phytoFRESH COMPLEX 2500 mg
Võilillelehed (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 500 mg
Vesikress (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 450 mg
Lehtkapsas (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 300 mg
Peterselli lehed (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 250 mg
Peedimahl ja -lehed (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 250 mg
Takjajuur (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 200 mg
Nõgeseleht (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 150 mg
Kurkumi juur (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 100 mg
Koriandri leht (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 100 mg
Nisuorase mahl (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 100 mg
Artišoki leht (värskelt külmkuivatatud) 100 mg

EI SISALDA LISA- JA SÄILITUSAINEID, NISU, GLUTEENI, SOJA, PÄRMI, PIIMA KOOSTISOSI VÕI SUHKRUT. SOBIB TAIMETOITLASTELE JA VEGANITELE.

Võilillelehed – Võililleleht on üks toitainete rikkamaid taimi looduses. See sisaldab rikkalikult vitamiine, mineraalaineid, karotenoide ja paljusid tervisele kasulikke fütotoitaineid. See toetab eriti maksa tervist ja detoksikatsiooni.

Vesikress – Vesikress sisaldab rohkesti vitamiine, mineraalaineid, karotenoide ja flavonoide. Samuti on see suurepärane väävlit sisaldavad ühendite allikas, millel on oluline roll organismi toksiinide eemaldamise süsteemis.

Lehtkapsas – Lehtkapsas sisaldab paljusid erinevaid väävlit sisaldavaid antioksüdante. Uuringud näitavad, et need ühendid osalevad toksiliste ainete kõrvaldamises maksast.

Peterselli lehed – Peterselli on traditsiooniliselt kasutatud neerude ja kuseteede puhastamiseks ja tugevdamiseks. Petersell on rikas klorofülli poolest, mis toetab seedetrakti ja selle mikrofloora tervist.

Peedimahl & lehed – Peet sisaldab mitmeid erinevaid B-grupi vitamiine (eriti foolhapet), C-vitamiini, kaaliumi, rauda, tsinki, magneesiumi, vaske ja tähtsat metüülrühma doonorit betaiini, millel on eriline roll maksa ainevahetuses. Peedi rohelised osad sisaldavad suurel hulgal karotenoide, eriti luteiini ja kseaksantiini.

Takjajuur – Takja peamine prebiootiline koostisosa on inuliin, mis aitab säilitada soole tervet limaskesta ja normaalset bakteriaalset floorat, samuti toetab tugeva immuunsuse tekkimist. Takjat on sajandeid kasutatud Hiina traditsioonilises meditsiinis maksa detoksikatsiooni tugevdamiseks ja vere puhastamiseks.

Nõgeseleht – Traditsiooniliselt on nõgeselehti kasutatud kuseteede tervise säilitamiseks ja toksiinide eemaldamiseks. Nõges on ka üks looduse rikkaimatest vitamiinide ja mikroelementide allikatest.

Kurkumi juur – Kurkumis sisalduvaid kurkuminoide on põhjalikult uuritud nende tugeva antioksüdantse toime tõttu. Maks on eriti tundlik vabade hapnikuradikaalide rünnaku suhtes ja nõuab seetõttu tõhusat kaitset, et vältida rakkude kahjustumist. Kurkumiin kaitseb teadaolevalt maksa, mõjutades vähemalt kahte erinevat maksa ensüümsüsteemi.

Artišoki lehed – Artišokk soodustab sapivoolu. Uuringud näitavad ka, et artišoki koostisained kaitsevad maksa vabade hapnikuradikaalide eest. Lisaks aitavad need kaasa maksarakkude uuenemisele. Artišokk toetab ka rasvade lagundamist soolestikus.

Koriandri lehed – Koriander on rikas klorofülli, vitamiinide ja mikroelementide poolest. Samuti on tõendeid, et koriander toetab organismi võimet eemaldada kehast raskemetalle.

Nisuorase mahl – Nisuoras on hea klorofülli allikas, mis tugevdab soolestiku tervist ja tasakaalustab bakteriaalset mikrofloorat. Nisuoras sisaldab ka rohkesti karotenoide, vitamiine ja mikroelemente, samuti olulisi antioksüdantseid ensüüme nagu superoksiiddismutaas (SOD).

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!

Leave a Reply