Full Spectrum Mushroom Synergy 50 kaps Terranova 

Terranova Full Spectrum Mushroom Synergy Complex on terapeutiliste, adaptogeensete seente segu. Toode sisaldab reishi-, korditseps-, Agaricus subrufescens-, maitake- ja shitake-seeni, samuti musta pässikut nende eri arenguetappidest. Värskeid külmkuivatatud seeni kasvatatakse orgaanilises tapioki pulbris. Seened sisaldavad mh kasulikke polüsahhariide. Toote ingver suurendab seene kasulike biokeemiliste ühendite kasutamist organismis.

Reishi-seen – Reishi-seen ehk läikvaabik on üks vanimaid seeni, mida traditsioonilises Hiina meditsiinis meditsiinilistel eesmärkidel kasutatakse. Reishi on tänapäeval üks enim uuritud seeni maailmas.

Kedristõlvik-seen  –  Tänu oma adaptogeensetele omadustele saab korditseps-seent ehk hiina kedristõlvikut kasutada nt stressi ajal või sportimisel võhma toetamiseks.

Maitake-seen – Maitake sisaldab tervisele olulisi beetaglükaane ja polüsahhariide, millel võib olla tervist edendav mõju. Ehkki neid beetaglükaane leidub ka teistes seentes ja taimedes, on seni kõige rohkem uuritud maitakse-seente beetaglükaane.

Shitake-seen – Shitake-seene võimalikku terapeutilist toimet on seostatud lentinaaniga, mis kuulub seal leiduvate polüsahhariidide rühma. Shitake on ka üks parimaid L-ergotioneiini allikaid. Samuti on uuritud seenes sisalduva erütadiini võimalikku mõju, kuna sellel on positiivne mõju südame-veresoonkonna tervisele.

Ingverijuur – Ingver tugevdab vereringet, toetab seedimist ja toitainete liikumist elundites. Sellel võivad olla ka valu ja iiveldust leevendavad omadused.

 

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.

Mushroom synergy kompleks
Toidulisand
50 kapsl

Koostisosad: phytoFRESH kompleks, milles:
Külmkuivatatud reishi (Ganoderma Lucidum), külmkuivatatud korditseps (Cordiceps Sinensis), külmkuivatatud maitake (Grifola Frondosa), külmkuivatatud shiitake (Lentinula Edodes), külmkuivatatud kasekäsn (Inonotus Obliquus), külmkuivatatud Agaricus blazei Murrill, külmkuivatatud ingver (risoom)  (Zingiber officinale);  mahuaine hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Päevane annus (1- 4 kapslit) sisladab:
phytoFRESH kompleks – 625-2500mg
Reishi – 125-500mg
Korditseps – 125-500mg
Maitake – 100-400mg
Shiitake – 100-400mg
Kasekäsn – 100-400mg
Royal sun agaricus – 50-200mg
Ingver – 25-100mg

Kasutamine: 1-4 kapslit koos toiduga või eraldi.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asnejana!
Hoida toodet jahedas, kuivas, lastele kättesaamatus kohas.

Raseduse, imetamise, ravimite tarvitamise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne  toote kasutamist tervisespetsialistiga.

Lisaainetevaba.
Sobib nii taimetoitlastele kui veganitele.

Parim enne ja partii nr vt pakendilt

Tootja: Terranova Nutrition, Haroow, UK, HA1 1SL
Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ, Tähe 85-3, 50107, Tartu
www.eliksiir.ee

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!

Leave a Reply