Terranova toidulisandid sobivad ka taimetoitlastele ja veganitele!

By 26.11.2016 Yleinen No Comments

Meil on suurepärased uudised kõigile taimetoitlastele ja veganitele!

Nüüdsest on võimalik Eliksiirist leida suures valikus kvaliteetseid Terranova toidulisandeid (ka palju küsitud D3 vitamiine), mis on kõik 100% lisaaine vabad ning sobivad ka taimetoitlastele ja veganitele!

Terranova toidulisandid on hüpe toidulisandite arengus veelgi tõhusamaks ja looduslikumaks. Toodete eesmärk on luua loomulik sünergiline keskkond organismis, nii et toitained tõepoolest imenduksid ja keharakud toimiksid optimaalselt.

Kesksel kohal on värsked, töötlemata ja looduslikud koostisosad. Tänu neile säilib vitamiinide, mikroelementide ja teiste toitainete tervistav mõju. Terranova toidulisandite tootearendamise aluseks on sünergia ehk inimese ja toitainete omavaheline biokeemia. Abiks on erinevad Magnifoodi komponendid, mis veelgi tõhustavad toodete toimet.

Terranova toodetes olevad taimed, ravimtaimed ja marjad on kas orgaanilise kvaliteediga või eetilise ja ökoloogilise põhimõtte järgi toodetud. Enamik taimi ja ravimtaimi hangitakse sertifitseeritud orgaanilistest istandustest ning on värskelt külmkuivatatud, säilitades nende bioaktiivsuse. Värskelt külmkuivatatud taime toiteväärtus on samaväärne looduses kasvava taime omaga.

Uurige lisa http://www.terranova.ee/ või meie kodulehelt www.eliksiir.ee

Olgem teadlikud ja terved!

Leave a Reply