Mis on toitainete sünergia? Räägib Terranova asutaja ja omanik Stephen Terrass

By 29.12.2015 Yleinen No Comments

Mida sünergia tähendab?

Sünergia leiab aset siis, kui kaks või enam koostisosa annavad mõju, mis on suurem kui üksikute komponentide summa – näiteks, kui kaks pluss kaks ei olegi neli, vaid kuus või seitse.

 Mis on sünergial tegemist toidulisanditega?

Toitumisega seoses mõeldakse sünergia all tuhandeid biokeemilisi reaktsioone, mis toimuvad kehas näiteks vitamiinide, mikroelementide, abiainete ja ensüümide vahel.

 Keha eluliste funktsioonide säilitamine nõuab hulgaliselt toitumuslikke sünergilisi koosmõjusid, sest soovitud mõju ei teki üksnes üksikute koostisosade toimel. IGA mikrotoitaine sõltub mitmetest teistest ühenditest, et toimida optimaalselt.  

Sünergia saavutamiseks tuleb kanda hoolt, et toote sisu võimaldaks tõhusat ainete aktiveerumist, imendumist, toitainete omastamist ja metabolismi muundumist. Toitainete imendumine on seega ainult üks osa selles suures pusles.

 Kas KÕIK mitmekesised toidulisandid on sünergilised?

See on väga hea küsimus! On tõsi, et iga multivitamiin on põhimõtteliselt vähemalt osaliselt sünergiline. Kuid toitainete kombinatsioon võib olla vaid veidi sünergiline, väga sünergiline või midagi vahepealset. Selleks, et saada toidulisanditest maksimaalset võimalikku kasu, tuleb saavutada kõrgeim võimalik sünergiline tasand.

 Terapeudid, arstid ja edasimüüjad on rääkinud meile hämmastavaid lugusid Terranova toodete positiivse mõju kohta. Mis muudab Terranova sünergia nii võimsaks?

Sünergia ei leia aset pudelis – see toimub AINULT kehas. Isegi väga terve keha ei taga kunagi täiesti optimaalset keskkonda täieliku sünergia jaoks. See on seni olnud peamine piirav tegur enamiku toidulisandite puhul.

 Toidulisandeid tootvad ettevõtted on suutnud valmistada näiliselt suurepäraseid kombinatsioone. Kuid neist on siiski puudunud koostisosi, mis võimaldaks organismil luua võimalikult sünergilist keskkonda. Just SELLES küsimuses erinevad Terranova tooted teistest.

 Terranova ei sisalda mitte ainult olulisi vitamiine, mikroelemente ja muid mikrotoitaineid, vaid ka hoolikalt valitud taimset kombinatsiooni Magnifood. Magnifood-kombinatsiooni eesmärk on soodustada ainete imendumist, biosaadavust, bioloogilist omastamist, aktiivsust, stabiilsust ja tõhusust kehas. Magnifood parandab ka keha enda sünergilist keskkonda ja see on põhjus, miks inimesed tunnevad, et nad saavad Terranova toodetest rohkem kasu.

 

 

Leave a Reply