Teel looduslike, lisaainevabade ja tõhusate toidulisandite poole

Terranova toidulisandid on hüpe toidulisandite arengus veelgi tõhusamaks ja looduslikumaks. Meie toodete eesmärk on luua loomulik sünergiline keskkond organismis, nii et toitained tõepoolest imenduksid ja keharakud toimiksid optimaalselt.

Terranova on:

 • PUHAS. Iga meie toode on 100 % lisaainetevaba. Alati. Pole täiteaineid, säilitusaineid, sidusaineid ega magustajaid.
 • EETILINE JA ÖKOLOOGILINE. Kasutame orgaanilisi ravimtaimi ja taimi alati kui võimalik. Koostisosad on alati eetiliselt toodetud.
 • TOIMIV. Tänu põhjalikule tootearendusele on imendumine kõrgeimal tasemel.
 • EHTNE. Enamik ravimtaimi ja taimi on värskelt külmkuivatatud, mis säilitab nende bioaktiivsuse. Värskelt külmkuivatatud taime toiteväärtus on samaväärne looduses kasvava taime omaga.
 • TURVALINE.  Meie toodetel on pakendile lisaks turvapitsat, nii et võite olla täiesti kindel, et toode on avamata.
 • VÄRSKE JA TAASKASUTATAV. Klaaspurk hoiab sisu värske ja on hõlpsasti taaskasutatav.

Terranova tooteid valmistatakse Suurbritannias. Iga tootepartiid uuritakse kvaliteedi tagamiseks põhjalikult sõltumatus uurimislaboratooriumis.

Sünergia aitab kaasa toitainete imendumisele

Selleks et vitamiinid, mineraalained ja taimsed toitained toimiksid võimalikult tõhusalt, peab organism saavutama tervikliku sünergilise režiimi. Toitainete ja inimkeha sünergiat võib võrrelda sümfooniaorkestriga, kus dirigent, iga mängija ja muusikainstrument osaleb ühise terviku ja helide harmoonia loomises. Sünergia korral on erinevate osade mõju suurem kui elementide summa:

1 + 1 = 3!

Terranova toidulisandites on arvestatud sünergiat – inimese ja toitainete omavahelist biokeemiat, toitainete imendumist ja biosaadavust. Kas te teadsite, et köögiviljades, ravimtaimedes, marjades ja puuviljades on kuni 25 000 erinevat tüüpi abiainet, mis võivad parandada vitamiinide, mineraalainete ja fütotoitainete toimimist organismis? Seetõttu oleme lisanud oma toidulisanditele unikaalse Magnifood-taimse kompleksi. See kompleks on kavandatud eraldi igale tootele, sõltuvalt toote teistest omadustest.

Terranova ühendab puhtust, ökoloogilisust ja eetilisust

Terranova toodetes olevad taimed, ravimtaimed ja marjad on kas orgaanilise kvaliteediga või eetilise ja ökoloogilise põhimõtte järgi toodetud. Enamik taimi ja ravimtaimi hangitakse sertifitseeritud orgaanilistest istandustest. Tooted on lisaainetevabad ega sisalda täite- ja sideaineid.

Orgaaniline istandus, mida Terranova kasutab, asub Oregoni osariigis Ameerika Ühendriikides, ümbritsetuna ürgmetsast, Sandy jõe kanjonist ja Mount Hoodi mäest- kaugel reostusest. Istanduses kasvatatakse taimi keemiavabas keskkonnas ning kogutakse ajal, mil nende bioaktiivsus on maksimaalne. Väljaõppinud ja kogenud töötajad koguvad taimi hoolikalt aladelt, mida ei ole pestitsiidide või taimekaitsevahenditega töödeldud. Kogu tootmisahel tegutseb jätkusuutliku arengu põhimõtte kohaselt, ohustamata taimestikku ning häirimata ökosüsteemide tasakaalu.

Magnifood suurendab toidulisandite tõhusust

TERRANOVA-MAGNIFOOD-LOGO-web

Iga Terranova toidulisandi tõhusust suurendab selle oma sünergiline Magnifood taime/ravimtaime kombinatsioon. Magnifoodi koostisained on kokku pandud keha enda biokeemilist keskkonda tõhustaval viisil, mis maksimeerib tootes sisalduvate vitamiinide, mineraalainete ja teiste toitainete kasulikkust. Suur osa Magnifoodis kasutatud taimi on värskelt külmkuivatatud.

Magnifood toimib järgnevalt:

 • tootes sisalduvate teiste koostisosade bioloogiline imenduvus paraneb
 • toetab koostisosade toimimist sünergiliselt aktiivsete abiainetega
 • toitev mõju suureneb
 • kaitseb toote teisi toitaineid oksüdeerumise eest ja parandab toote säilivust
 • tõhustab toote mõju organismis.

Värske külmkuivatamine säilitab taimede biokeemilise struktuuri

phytoFRESH

 

Enamik Terranova poolt kasutatud ravimtaimi ja fütotoitainete rikkaid toiduaineid on värskelt külmkuivatatud. Sel moel on kuivatatud taime biokeemiline struktuur väga sarnane algse värske taime struktuurile, kuid on oma vedelikuvabaduse tõttu märksa kompaktsemas vormis. Terranova külmkuivatatud taimed on seega algse värske taime kontsentreeritud vorm.

Terranova toodetes Magnifoodina kasutatud värskelt külmkuivatatud taimedel ja ravimtaimedel on tugev koosmõju. Nende tervislik toime mängib keskset rolli Terranova uutes värskelt külmkuivatatud phytoFRESH supertoidu pulbrites ja värskelt külmkuivatatud taimsetes kapslites.

Värskelt külmkuivatamine vedela lämmastikuga temperatuuril -196 °C säilitab taime biokeemilise struktuuri ja ensümaatilise aktiivsuse. Seevastu taimede ja ravimtaimede kuivatamiseks üldiselt kasutatud meetodid, nagu õhk-, ahi- ja pihustuskuivatamine võivad hävitada nendes sisalduvaid tähtsaid ühendeid ja muuta õrna biokeemilist tasakaalu.

Toorelt külmkuivatamise eelised:

 • värske taime biokeemiline struktuur ja selle ensümaatiline aktiivsus säilib puutumatuna,
 • enamiku teiste kuivatusmeetodite puhul väheneb toitainete aktiivsus ja häirub nii ensümaatiline kui biokeemiline tasakaal, mida külmkuivatuse puhul ei juhtu.
 • taime koostisainete säilivus on teiste kuivatamismeetoditega võrreldes pikem.
 • toodab suure lahustuvusega väikesemõõtmelisi osakesi. See hõlbustab taime toitainete ja muude ühendite imendumist.
 • toodab ülipoorset taimset materjali. Seejärel saab materjali kergesti pulbristada või panna kapslitesse ilma liigse kuumuse või hõõrdumise kahjuliku mõjuta.