Chia Boost – puding & vastupanuvõime!

By 30.11.2015 Yleinen No Comments

Tekst ja foto: Tuulia Järvinen / wellberries.com

See retsept on suurepärane maiustamise ja enese eest hoolitsemise kombinatsioon. Chia Boost -puding sisaldab lisaks maitsvatele koostisosadele ka leedrimarju ja oliivilehti, mis annavad flavonoide ja fenoolseid ühendeid. Need aitavad kehal kiiremini taastuda nii gripist kui ka teistest nakkustest.

Toode sisaldab ka ingverit. Kõik hoolikalt valitud koostisosad aitavad kehal end bakterite ja mikroobide eest kaitsta. Kui enesetunne on kehv, võivad valuvaigistid tunduda ahvatlevana, kuid on hea meeles pidada, et leidub ka looduslikke alternatiive.

Pudingis maitsevad hästi chai teevürtsid, magusad datlid, kaneel, vanilje ja kookos.

Chia Boost (kaks portsjonit)

1 kott orgaanilist chaid

4 spl chiaseemneid

1,5 dl riisipiima

1,25 dl kookospiima

6 datlit

1 tl Terranova Leedri & Oliivilehe Super-Blendi

1 tl kaneeli

0,5 tl vaniljepulbrit

0,5 tl kardemoni

2 spl kookoshelbeid

½ banaani

Kuumuta 1,5 dl riisipiima ja pane kott chaid piima sisse tõmbama. Lase u 5-10 min tõmmata. Lisa sooja chai-riisipiima sisse chiaseemned, datlid, kaneel, vanilje ja kookospiim. Lase veel u15 minutit paisuda. Seejärel lisa Terranova Leedri & Oliivilehe Super-Blend, kookoshelbed ja banaan. Sega segistis ühtlaseks. Kontrolli maitset – kui sulle meeldib magusam, lisa hulka veel üks dattel. Kaunista kookoshelvestega.

Chia Boost-puding on nauditav viis tugevdada organismi immuunsust – ja sobib ka maiustamiseks, kui otsest vajadust lisakaitse järele hetkel polegi!

Leave a Reply