Terranova Vibrant Synergy, 50 kaps.

Terranova Vibrant Synergy on suurepärane energiataseme tõstja. See sisaldab erakordselt palju keha kaitsvaid ensüüme, millel on oluline roll organismi energeetilises metabolismis. Toode toetab ka kaalulangetamist.

Peamised koostisosad on ainurakne Chlorella vetikas ja spirulina, mis sisaldavad rohkesti klorofülli, kergesti seeditavaid valke, vitamiine, mikroelemente ja ensüüme. Cordyceps seent kasutatakse selle adaptogeensete omaduste tõttu organismi energiaainevahetuse, üldseisundi ja hapniku omastamise toetamiseks. Reishi-seent nimetatakse mõnikord „surematuse seeneks”. Uuritud on muu hulgas selle seost südame-veresoonkonna, immuunsüsteemi ja maksa tervisega. See tugevdab närvisüsteemi kurnatuse ja neerupealiste puudulikkuse korral.

Annus: 2 taimset kapslit päevas koos toiduga. Ei soovitata rasedatele.

Toitumisalane teave, 2 taimset kapslit:

MAGNIFOOD COMPLEX 1005 mg
Chlorella (purustatud rakusein) 250 mg
Spirulina (Spirulina platensis) 200 mg
Nisuorase mahl (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 100 mg
Siberi ženšenn 100 mg
Roosijuur (värskelt külmkuivatatud) 100 mg
Cordyceps (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Reishi (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Ashwagandha juur 50 mg
Ameerika ženšenn (värskelt külmkuivatatud) 50 mg
Ingverijuur (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 25 mg
Stabiliseeritud riisikliiõli 20 mg
Cayenne pipar (orgaaniline, värskelt külmkuivatatud) 10 mg

EI SISALDA LISA- JA SÄILITUSAINEID, NISU, GLUTEENI, SOJA, PÄRMI, PIIMA KOOSTISOSI VÕI SUHKRUT. SOBIB TAIMETOITLASTELE JA VEGANITELE.

Chlorella (purustatud rakusein) – Chlorella sisaldab rikkalikult klorofülli, kergesti seeduvaid valke, vitamiine, mineraalaineid ja ensüüme. Chlorella tõhustab energiatootmist organismis.

Spirulina – Spirulina vetikas on üks looduse rikkamaid taimsete pigmentide (klorofüll, karotenoidid, fükotsüaniin) allikatest. See sisaldab hästi lõhustuvaid valke (üle 55%), vitamiine, mikroelemente, rasvhappeid ja tõhusaid antioksüdante, nagu superoksiiddismutaas (SOD). Spirulina koos Chlorellaga on ideaalne kombinatsioon energia ainevahetuse aktiveerimiseks.

Nisuorase mahl – Nisuoras sisaldab rikkalikult klorofülli, karotenoide, vitamiine, mikroelemente. Eriti palju sisaldab see keha kaitsvaid ensüüme, millel on oluline roll organismi energeetilises metabolismis.

Siberi ženšenn – Siberi ženšenn on üks uuritumaid adaptogeenseid maitsetaimi. See toetab energia tootmist ja psüühilisi funktsioone. See tugevdab närvisüsteemi ja neerupealiseid.

Roosijuur – Roosijuurel on märkimisväärsed adaptogeensed omadused, mis toetavad energia ainevahetust, normaalset neurotransmitterite tasakaalu ja närvisüsteemi tervist.

Cordyceps – Cordyceps seent on sajandeid kasutatud tema adaptogeensete omaduste tõttu. See tugevdab füüsilist vastupidavust, normaalset energiatootmist ja hapniku omastamist.

Reishi – Reishi seent nimetatakse mõnikord „surematuse seeneks”. Uuritud on muu hulgas selle seost südame-veresoonkonna, immuunsüsteemi ja maksa tervisega. See tugevdab samuti närvisüsteemi kurnatuse ja neerupealiste puudulikkuse korral

Ashwagandha juur – Sarnaselt ženšenni- ja roosijuurele on ashwagandhat selle adaptogeensete omaduste tõttu sajandeid kasutatud närvisüsteemi ja energia tootmise toetamiseks. Mõnel adaptogeenil on stimuleerivam mõju närvisüsteemile kui teisel. Ashwagandha mõju on väga õrn, kuid samas toetab see ka keha energiatootmist.

Ameerika ženšenn – Ameerika ženšenn on üks uuritumaid adaptogeenseid ravimtaimi. See aitab toetada neerupealiste funktsiooni ja seega parandab energia ainevahetust. Traditsioonilises Hiina meditsiinis on Korea (panax ženšenn) ženšenni kasutatud stimuleeriva „yang” -ravimtaimena, samas kui Ameerika ženšenn on klassifitseeritud „jin”-ravimtaimeks. Uuringud on näidanud, et erinevate ginsenosiidide tasakaal Ameerika ženšennis tasakaalustab liigselt stimuleerivat mõju.

Ingverijuur – Ingver parandab vereringet ja toitainete ringlust kehas. Samuti on tal valuvaigistav omadus.

Stabiliseeritud riisikliiõli (SRL) – SRL-i koostisosadel on oluline mõju energia ainevahetusele ja närvisüsteemi tervisele. See sisaldab muu hulgas B-vitamiine, alfalipohapet ja ubikinooni (koensüüm Q10).

Cayenne pipar – Cayenne’ i pipart kasutatakse vereringe parandamiseks. Sel on ka valu leevendavad omadused.

Toodet saan endale soetada Ökoapteek Eliksiirist – vajuta siia!

Leave a Reply