Terranova Beauty Complex- Nahk, Juuksed, Küüned 50 kaps.

Terranova ilu kompleksi eesmärk on säilitada ja hoida naha, küünte ja juuste tervist. Tootes sisalduv MSM on vesilahustuv orgaaniline väävliühend, mis on põhikomponendiks elastiini, kollageeni ja keratiini moodustumisel. C-vitamiin on oluline naha tervise seisukohast, aidates seal tekkida kollageenil ja A-vitamiinil.

Annustamine: 2 kapslit päevas koos toiduga.

Toitumisalane teave, 2 köögiviljakapslit:

MAGNIFOOD COMPLEX 525 mg
Põldosi (Equisetum arvense)- värskelt külmkuivatatud 150 mg
Nõgese leht (Urtica Dioica)- värskelt külmkuivatatud 100 mg
Astelpaju mari ja leht (Hippophae rhamnoides)- värskelt külmkuivatatud 50 mg
Mustika mari (Vaccinium myrtillus)- värskelt külmkuivatatud 50 mg
Stabiliseeritud riiskliiõli 50 mg
Toorkakao nibsid 50 mg
Kõrvitsa seemned (Cucurbita pep) 25 mg
Gotu Kola leht (Centella asiatica) 25 mg
Takjajuur (Arctium lappa)- värskelt külmkuivatatud 25 mg
Vesikress (Nasturtium officinale)- värskelt külmkuivatatud 25 mg
OptiMSM® (metüülsulfonüülmetaan) 400 mg
Vitamiin C (Ca, Mg askorbaadina) 100 mg
Pantoteenhape (Ca pantotenaadina) 20 mg
Lehise arabinogalaktaan (Larix occidentalis) 5,5 mg
Tsink (askorbaadina) 5 mg
Looduslik Betakaroteen/ karotenoidide segu 2 mg
Vitamiin A (palmitaat) 375 ug
Biotiin 100 ug

EI SISALDA LISA- JA SÄILITUSAINEID, NISU, GLUTEENI, SOJA, PÄRMI, PIIMA KOOSTISOSI VÕI SUHKRUT. SOBIB TAIMETOITLASTELE JA VEGANITELE.

Põldosi
Põldosi sisaldab rikkalikult naha ja küünte tervise jaoks olulisi toitaineid, nagu räni (mis tugevdab sidekude), väävel (eriti oluline juuste koostises), C-vitamiini (vajalik kollageeni tootmisel) ja kaltsium.

Nõgese leht
Nõges sisaldab märkimisväärses koguses kaltsiumi, räni ja C-vitamiini ning nahale ja juustele olulist mineraali tsinki.

Astelpaju mari ja leht
Astelpaju marjad on ühed rikkaimad looduslikud omega 7 allikad, mis tuntud oma suurepärase mõju poolest naha elujõulisuse säilitamiseks. Nad sisaldavad suurel määral tugevaid antioksüdante flavonoide ja karotenoide ning rikkalikult C ja E vitamiini, mis samuti põhjendab marjade kasutamist looduslikus ilupreparaadis.

Mustika marjad
Mustikas sisaldab flavonoidide gruppi kuuluvat bioaktiivset komonenti nimega antotsüaniin, mis stimuleerib mükopolüsahhariidide tootmist (mis on peamised nahkkoe struktuuri elemendid). Samuti toimib antotsüaniin kehas tõhusa antioksüdandina sidudes vabu radikaale.

Stabiliseeritud riisikliid (SRB)
SRB sisaldab suures koguses B-vitamiine, mis on eluliselt olulised juuste kasvule ja nende tugevusele. Lisaks on selles rohkem kui 100 uuritud antioksüdanti, mis seovad vabu radikaale ning on seetõttu takistuseks naha vananemisele.

Toorkakao nibsid
Toorkakaos leiudvad katehhiinid ja epikatehiinid on põhjalikult uuritud ja tuntud oma võime poolest siduda kahjulikke vabu radikaale. Hiljutisemad uuringud on näidanud, et kakaos sisalduvad flavanoolid mängivad olulist rolli stimuleerides vereringe tsirkulatsiooni nahkkoes.

Kõrvitsa seemed
Kõrvitsa seemned sisaldavad märkimisväärset kogust tsinki ja kasulikke rasvhappeid, mis on olulised terve naha, juuste ja küünte säilitamisel.

Gotu Kola lehed
Gotu Kolas sisalduvad ühendid on näidanud märkimisväärseid tulemusi naha probleemide korral, suurendades naha kollageeni tootmist ja pinguldades sidekude.

Takjajuur
Takjajuurel on palju erinevaid organismile kasulikke omadusi- sisaldab suurel määral imuunsüsteemi toetavat inuliini, on antimikroobne ning stimuleerib kehas sisesmisi puhastusprotsesse.

Vesikress
Vesikress sisaldab nahale olulisi toitaineid A-ja C-vitamiine ning on tähelepanuväärstelt kõrge antioksüdantide, eriti glükosinolaatide sisaldusega. Need toetavad keha puhastusmisprotsesse.

Toodet saab endale soetada Ökoapteek Eliksiiristvajuta siia!


 

Leave a Reply